16 სექტემბერს, სასტუმრო "რედისონ ბლუ ივერიაში", "ნიკორას" სუპერმარკეტების ქსელსა და ქართულ ბაზარზე მოქმედ 20-მდე წამყვან კომპანიას შორის სპეციალური მემორანდუმი გაფორმდა. შეთანხმების თანახმად, ამიერიდან, "ნიკორას" დაგროვებითი ბარათის თითოეულ მფლობელს, სხვადასხვა სავაჭრო თუ მომსახურების ობიექტში, ექსკლუზიური - 50 %-მდე ფასდაკლებით სარგებლობის შესაძლებლობა ექნება.
პროექტში ჩართული კომპანიების შერჩევა წინასწარ ჩატარებული კვლევის საფუძველზე მოხდა. მემორანდუმის გაფორმება შემდეგ ორგანიზაციებთან მოხდა: Gino Paradaise, Oktopus, Celio, Etam, Gary Weber, CaptainPlus, IC GROUP, HELISICORE, Aray, Deflos, Roniko, Voules-Vous, Apply City, City Sport, რიტუალების სასახლე, თერმო ცენტრი, ბინადარი, პეპელა და სალამანდრა.

Супермаркеты Никора заключили меморандум о сотрудничестве с ведущими компаниями действующими на грузинском рынке
17 Сен. 2016
16 сентября в гостинице "Рэдиссон Блю Иверия" между сетью супермаркетов "Никора" и 20 ведущими компаниями, действующими на грузинском рынке, был заключен специальный меморандум. Согласно соглашению, отныне каждый владелец накопительной карты "Никора" сможет воспользоваться эксклюзивной скидкой -  до 50% в различных объектах торговли и услуг.
Выбор участвующих в проекте компаний осуществлялся на основании предварительно проведенного исследования. Меморандум заключен со следующими организациями: Gino Paradaise, Oktopus, Celio, Etam, Gary Weber, CaptainPlus, IC GROUP, HELISICORE, Aray, Deflos, Roniko, Voulez-Vous, Apply City, City Sport, Дворец ритуалов, Термо Центр, Бинадари, Пепела и Саламандра.