სს "ნიკორა ტრეიდსა“ და შპს "ლუკოილ ჯორჯიას“ შორის ურთიერთ-თანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა.
“მოხარულები ვართ, რომ მომხმარებლებს ექსპრეს ფილიალების ფორმატს უკვე „ლუკოილი“-ს სადგურებზეც შევთავაზებთ. ეს იქნება ევროპულ სტანადრტებზე მორგებული, მომხმარებლის სურვილების მაქსიმალური გათვალისწინებით შერჩეული ასორტიმენტის ფილიალები, სადაც განთავსებული იქნება მცირე ზომის კაფეტერიებიც. ვგეგმავთ, მუდმივად გვქონდეს საინტერესო შეთავაზებები და ამით კიდევ უფრო დავაინტერესოთ "ლუკოილი“-ს მომხმარებლები“ - განაცხადა სს 'ნიკორა ტრეიდის“ აღმასრულებელმა დირექტორმა, დავით ურუშაძემ.
"ნიკორა ექსპრესი“ ეს არის ევროპულ სტანადრტებზე მორგებული, მომხმარებლის სურვილების მაქსიმალური გათვალისწინებით შერჩეული ასორტიმენტის ფილიალები, სადაც მცირე ზომის კაფეტერიებიც განთავსდება.
ერთობლივი პროექტის ფარგლებში, "ნიკორა სუპერმარკეტს“ გეგმაში აქვს ახლო მომავალში სრულად მოიცვას "ლუკოილის“ ავტოგასამართი სადგურები.

Между Никора Трейд и Лукойл Джорджия заключен меморандум о сотрудничестве
"Мы рады, что теперь и на станциях "Лукойл" можем предлагать потребителям формат экспресс-филиалов. Это будут филиалы, отвечающие европейским стандартам, с ассортиментом, максимально учитывающим   пожелания потребителей, в которых разместятся небольшие кафетерии. Мы планируем постоянно делать интересные предложения и этим еще больше заинтересовать клиентов "Лукойла", - заявил исполнительный директор АО "Никора Трейд" Давид Урушадзе.
"Никора Экспресс" - это филиалы, отвечающие европейским стандартам, с ассортиментом, максимально учитывающим   пожелания потребителей, в которых разместятся  небольшие кафетерии.
В рамках совместного проекта "Никора Супермаркет" планирует в ближайшем будущем полностью охватить автозаправочные станции "Лукойл".