სს "ნიკორა ტრეიდსა“ და შპს "ლუკოილ ჯორჯიას“ შორის ურთიერთ-თანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა.
“მოხარულები ვართ, რომ მომხმარებლებს ექსპრეს ფილიალების ფორმატს უკვე „ლუკოილი“-ს სადგურებზეც შევთავაზებთ. ეს იქნება ევროპულ სტანადრტებზე მორგებული, მომხმარებლის სურვილების მაქსიმალური გათვალისწინებით შერჩეული ასორტიმენტის ფილიალები, სადაც განთავსებული იქნება მცირე ზომის კაფეტერიებიც. ვგეგმავთ, მუდმივად გვქონდეს საინტერესო შეთავაზებები და ამით კიდევ უფრო დავაინტერესოთ "ლუკოილი“-ს მომხმარებლები“ - განაცხადა სს 'ნიკორა ტრეიდის“ აღმასრულებელმა დირექტორმა, დავით ურუშაძემ.
"ნიკორა ექსპრესი“ ეს არის ევროპულ სტანადრტებზე მორგებული, მომხმარებლის სურვილების მაქსიმალური გათვალისწინებით შერჩეული ასორტიმენტის ფილიალები, სადაც მცირე ზომის კაფეტერიებიც განთავსდება.
ერთობლივი პროექტის ფარგლებში, "ნიკორა სუპერმარკეტს“ გეგმაში აქვს ახლო მომავალში სრულად მოიცვას "ლუკოილის“ ავტოგასამართი სადგურები.

“We are delighted to offer customers convenience stores at Lukoil gas stations as well. Stores will be in compliance with European Standands and the assortment offered will be optimized to cater clients needs. Small-sized cafeterias will also be introduced. We plan to have interesting ongoing promotions to further engage Lukoils customers”- noted Executive Director of Nikora Trade JSC David Urushadze.
“Nikora express” - stands for customer-centric convenience stores with small-sized cafeterias, consistent with European standards.
Within the framework of the joint project, “Nikora supermarket” aims to expand and cover Lukoil gas stations in the nearest future.