წლის საუკეთესო ანგარიშგების ჯილდო სს ნიკორა ტრეიდმა მიიღო
ევროკავშირისა და მსოფლიო ბანკის მხარდაჭერით, საქართველოში საუკეთესო წლიური ანგარიშისა და გამჭვირვალობის დაჯილდოების ცერემონიაზე სს. "ნიკორა ტრეიდი" დასახელდა, როგორც წლის საუკეთესო ანგარიშგება.
2020 წლის 16 დეკემბერს, ევროკავშირისა და მსოფლიო ბანკის ფინანსური ჩართულობისა და ანგარიშვალდებულების ერთობლივმა პროექტმა, საქართველოს ბუღალტრული აღრიცხვის, აუდიტის და ანგარიშგების რეფორმების მხარდაჭერის ეროვნულ ფონდთან ერთად, საუკეთესო წლიური ანგარიშის და გამჭვირვალობის ჯილდოს (BARTA) გადაცემის ვირტუალურ ცერემონიას უმასპინძლა. მასზე წარმოდგენილი 18 ნომინანტი კომპანიიდან გამარჯვებულები კომპეტენტურმა საერთაშორისო ჟიურიმ გამოავლინა.

JSC Nikora Trade got the prize for the best reporting of the year
Under the support of European Union and the World Bank JSC Nikora Trade was named as the best reporting of the year at the Best Annual Report and Transparency Award Ceremony in Georgia.
On December 16, 2020 joint European Union and the World Bank Financial Involvement and Accountability Project, along with Georgian National Fund for Accounting, Auditing, and Reporting Reform Support, hosted Virtual Annual Report and Transparency Award (BARTA) Virtual Award Ceremony. A competent international jury revealed the winners from the presented 18 nominated companies.