მედია ჰოლდინგმა "ჯორჯიან თაიმსი" და საქართველოს საზოგადოებრივი აზრისა და მარკეტინგული კვლევების ასოციაციამ "გორბი" ბიზნეს რეიტინგში გამარჯვებული წლის საუკეთესო კომპანიები დაასახელეს.
რეიტინგის თანახმად, "ნიკორამ" გამარჯვება შემდეგ ნომინაციაში მოიპოვა - "ეროვნული პროდუქტის ხარისხის ნიშანი, ეფექტიანი მარკეტინგი, მუდმივი პროგრესი და ახალი ტექნოლოგიები."
საუკეთესო და წარმატებული კომპანიები ექსპერტებმა, ეკონომიკური პროფილის ჟურნალისტებმა, არასამთავრობო ორგანიზაციების, ფონდების, მრეწველთა და გადამხდელთა კავშირების წარმომადგენლებმა და სოციოლოგიური კვლევების სამსახურებმა გამოავლინეს.

JSC Nikora Named the Best Company of 2013
Media Holding "Georgian Times" and "Public Opinion and Marketing Research Association of Georgia" (GORBI) named the best business companies of the year, the winners of the business rating.
According to the rating, "Nikora" won the following nominations: "National Product Quality Mark", "Effective Marketing", "Permanent Progress" and "New Technologies".
The experts, journalists in the economic field, the representatives of NGOs, funds, industrialists and taxpayers unions and social research services, revealed the best and successful companies.