ნიკორა - ოქროს ბრენდის ოთხგზის გამარჯვებულია
9 მარტს, სასტუმრო "რედისონ ბლუ ივერიაში", "Global Idea"-სა და გაზეთ "The FINANCIAL"-ის ორგანიზებით გამართულ "Golden Brand"-ის რიგით V დაჯილდოების ცერემონიალზე, სს "ნიკორამ" "რჩეული კვების პროდუქტების" ნომინაციაში გაიმარჯვა.
ღონისძიება საქართველოსა და ამერიკის სავაჭრო-სამრეწველო პალატების მხარდაჭერით ჩატარდა. ნომინანტების შერჩევაში მონაწილეობას ექსპერტები, ეკონომიკის სპეციალისტები, სახელმწიფო სტრუქტურების წარმომადგენლები და ცნობილი საზოგადო მოღვაწეები იღებდნენ.
"Golden Brand"-ის გამარჯვებული "ნიკორამ" მეოთხედ გახდა. კომპანიის ხელმძღვანელთა განცხადებით, ასეთი აღიარება მომხმარებელთა ნდობისა და იმ 1400 თანამშრომლის დამსახურებაა, ვინც დღეს "ნიკორას" პროდუქციას ქმნის.

9 марта, при организационной поддержке компании "Global Idea" и газеты "Financial", в гостинице "Редиссон Блю Иверия" состоялась V церемония награждения "Golden Brand", на которой компания "Никора" названа победителем в номинации "Лучшие пищевые продукты".
Мероприятие проведено при поддержке Торгово-промышленных палат Грузии и США. В отборе номинантов участвовали эксперты, специалисты в области экономики, представители государственных структур и известные общественные деятели.
Победителем "Golden Brand" компания "Никора" становится уже четвертый раз. Как заявляют руководители компании, такое признание – это знак доверия потребителей и заслуга всех 1400 сотрудников, которые сегодня создают продукция "Никора".