"ნიკორას" შვილობილმა კომპანია "ინტრეიდმა" ექსკლუზიურად იმპორტირებული გერმანული წარმოების ლუდები "EXPO Germany"-ზე წარადგინა... ღონისძიების სტუმრებს პრემიუმ კლასის მსოფლიო ბრენდების - Lowenbrau-ს, Becks-ის, Spaten-ის, Franziskaner-ისა და Warsteiner-ის პროდუქციის დაგემოვნების შესაძლებლობა ჰქონდათ...
აღსანიშნავია, რომ "ინტრეიდი" ევროპის ქვეყნებიდან უმაღლესი ხარისხის ალკოჰოლური და გამაგრილებელი სასმელების იმპორტს 2004 წლიდან ეწევა.
გერმანიის ეკონომიკური გაერთიანების ორგანიზებით გამართულ რიგით მეოთხე "EXPO Germany"-ზე 70 კომპანია გახლდათ წარმოდგენილი... გამოფენის მთავარი მიზანი, საქართველოში მოქმედი გერმანული კომპანიების მიღწევების წარმოჩენა გახლდათ.

Дочерняя компания "Никора" - "Интрейд" представила на "EXPO Germany" эксклюзивно импортированное из Германии пиво... Гости мероприятия имели возможность продегустировать продукцию премиум-класса таких мировых брендов, как: Lowenbrau, Becks, Spaten, Franziskaner и Warsteiner....
Надо отметить, что импорт высококачественных алкогольных и прохладительных напитков из европейских стран компания "Интрейд" осуществляет с 2004 года.
На четвертой выставке "EXPO Germany", проведенной при организационной поддержке "Экономического объединения Германии", были представлены 70 компаний. Главная цель выставки - продемонстрировать достижения действующих в Грузии немецких компаний.