"ნიკორას" შვილობილმა კომპანია "ინტრეიდმა" ექსკლუზიურად იმპორტირებული გერმანული წარმოების ლუდები "EXPO Germany"-ზე წარადგინა... ღონისძიების სტუმრებს პრემიუმ კლასის მსოფლიო ბრენდების - Lowenbrau-ს, Becks-ის, Spaten-ის, Franziskaner-ისა და Warsteiner-ის პროდუქციის დაგემოვნების შესაძლებლობა ჰქონდათ...
აღსანიშნავია, რომ "ინტრეიდი" ევროპის ქვეყნებიდან უმაღლესი ხარისხის ალკოჰოლური და გამაგრილებელი სასმელების იმპორტს 2004 წლიდან ეწევა.
გერმანიის ეკონომიკური გაერთიანების ორგანიზებით გამართულ რიგით მეოთხე "EXPO Germany"-ზე 70 კომპანია გახლდათ წარმოდგენილი... გამოფენის მთავარი მიზანი, საქართველოში მოქმედი გერმანული კომპანიების მიღწევების წარმოჩენა გახლდათ.

"Intrade", subsidiary of JSC "Nikora", presented its exclusively imported German beers at "EXPO Germany".  The guests of the event had the opportunity to taste the products from excellent brands: Lowenbrau, Becks, Spaten, Franziskaner and Warsteiner.
It should be noted that "Intrade" has been importing high-quality alcoholic and soft drinks from European countries since 2004.
More than 70 companies were presented at the fourth "EXPO Germany", organized by the German Economic Association. The main purpose of the exhibition was to present the achievements of the German companies operating in Georgia.