ნიკორა 2015 წლის ლიდერ კომპანიად დასახელდა
18 დეკემბერს, სასტუმროში "Hotels & Preference Hualing Tbilisi", წლის ერთ-ერთი ყველაზე მნიშვნელოვანი ღონისძიება - "ქართული ბრენდის დღე 2015" გაიმართა. ნაციონალური ბრენდების რიგით მე-13 დაჯილდოვების ცერემონიალზე, რომლის ნომინანტებს შორის, ტრადიციულად "ნიკორაც" გახლდათ, კომპანიამ "ლიდერის" ნომინაციაში მოიპოვა გამარჯვება.
ღონისძიების ორგანიზატორი საზოგადოებასთან ურთიერთობის სააგენტო "პროფილი" გახლდათ. გამარჯვებულების ვინაობა რამდენიმეთვიანი კვლევების შედეგად დადგინდა.
აღსანიშნავია, რომ "ქართული ბრენდის დღის" არსებობის ისტორიაში, "ნიკორა" არაერთხელ გამხდარა სხვადასხვა ნომინაციაში გამარჯვებული.

On December 18, 2015 one of the most important events of the year "Georgian Brand 2015" took place in the hotel "Hualing Tbilisi". At the 13th award ceremony on which "Nikora", was traditionally among nominees, the company won "Leader Company" award.
The event was organized by the Public Relations Agency "Profile". A survey, which was continuing for months, has revealed the winner.
It should be noted that "Nikora" has won several titles in different nominations in the existing history of "Georgian Brand Day".