ნიკორას პროდუქცია ევროკავშირ-საქართველოს ბიზნესსაბჭოს ექსპოზე
2 ივნისს, საქართველოს პარლამენტის ეროვნული ბიბლიოთეკის საგამოფენო დარბაზში ევროკავშირ-საქართველოს ბიზნესსაბჭომ ექსპო და ეკონომიკური ფოტოგამოფენა მოაწყო. ღონისძიებაში მონაწილეობას 30-მდე ქართული კომპანია იღებდა. ორგანიზაციებმა საკუთარი პროდუქცია ევროპელ კოლეგებს წარუდგინეს.
გამოფენის მიზანი ევროსაბჭოს წევრ ქვეყნებში საქართველოში მოქმედი ბიზნესკომპანიების საქმიანობის აქტიური წარმოჩენა გახლდათ.
მოწვეულ სტუმრებს შორის იყვნენ ბიზნესმენები და საქართველოში აკრედიტირებული დიპლომატიური კორპუსის წარმომადგენლები. გამოფენა პარლამენტის თავჯდომარემ - დავით უსუფაშვილმა გახსნა.

Продукция Никора на Экспо бизнес-совета Евросоюз-Грузия
2 июня, в выставочном зале Национальной библиотеки Парламента Грузии прошла "EUGBC-экспо и экономическая фотовыставка" бизнес-совета "Евросоюз-Грузия". Участие в этом мероприятии приняли около 30 грузинских компаний, которые представили европейским коллегам свою продукцию.
Выставка ставила своей целью ознакомить страны-члены Евросовета с деятельности бизнес-компаний, действующих на грузинском рынке.
Среди приглашенных гостей были бизнесмены и представители аккредитованного в Грузии дипломатического корпуса. Выставку открыл председатель Парламента Грузии Давид Усупашвили.