ნიკორა ტრეიდის ინიციატივით პარტნიორი ორგანიზაციების შეხვედრა გაიმართა
24 დეკემბერს, "ექსპო ჯორჯიას" ბიზნეს ცენტრში, სს "ნიკორას" შვილობილ კომპანია "ნიკორა-ტრეიდთან" პარტნიორი ორგანიზაციების შეხვედრა გაიმართა. ღონისძიებას ქართულ ბაზარზე მოქმედი 50-მდე ადგილობრივი და უცხოური კომპანია ესწრებოდა - მათ შორის ისეთი მსხვილი ბრენდების წარმომადგენლები, როგორიცაა "კოკა-კოლა", "ნატახტარი", "ვიმბილდან ჯორჯია", &q...
ნიკორას მსოფლიოში ცნობილი სადეზინფექციო საშუალებების მწარმოებელი კომპა...
27 ნოემბერს, "ნიკორას" მსოფლიოში ცნობილი კვების მრეწველობის სადეზინფექციო საშუალებების მწარმოებელი კომპანია "ანიოსის" საერთაშორისო განყოფილების რეგიონალური მენეჯერი - გრეგ ლალიერი ეწვია.
გრეგ ლალიერმა "ნიკორას" ჰოლდინგის ქვეშ შემავალი საწარმოების წარმომადგენლებისთვის რეცხვა-დეზინფექციის მეთოდიკის შესახებ პრეზენტაცია გამართა.
აღსანიშნავია, რომ "ა...
ნიკორას ახალი სუპერმარკეტი ოზურგეთში გაიხსნა
19 ნოემბერს, ოზურგეთში, "ნიკორას" ახალი სუპერმარკეტი გაიხსნა. მაღაზია გაბრიელ ეპისკოპოსის #2-ში მდებარეობს და მასში ქართული და უცხოური წარმოების პროდუქციის მრავალფეროვანი ასორტიმენტია წარმოდგენილი.
დღეს, დასავლეთ საქართველოში, "ნიკორა" 18 სავაჭრო ობიექტითაა წარმოდგენილი.
ნიკორას სუპერმარკეტი აღმაშენებლის ხეივანში
დავით აღმაშენებლის ხეივანში "ნიკორას" კიდევ ერთი ახალი საფირმო მაღაზია გაიხსნა. სუპერმარკეტი ღუდუშაურის კლინიკის ჩასახვევთან მდებარეობს. ობიექტი უმაღლესი ხარისხის პროდუქციის მრავალფეროვანი ასორტიმენტით გამოირჩევა.
უკვე დღეიდან, როგორც თბილისის მაცხოვრებლებს, ასევე ქალაქიდან გამსვლელ მგზავრებს შესაძლებლობა ეძლევათ მათთვის სასურველი უგემრიელესი პროდუქცია გზად ყველაზე კომფორტულ გარემოში ...
ნიკორას მაღაზია ყოფილ კოლმეურნეობის მოედანზე
4 ოქტომბერს, ყოფილ კოლმეურნეობის მოედანზე, "ნიკორას" ახალი სუპერმარკეტი გაიხსნა. სავაჭრო ობიექტი ვეკუას #1-ში მდებარეობს და მომხმარებელს ქართული და უცხოური წარმოების პროდუქციის მრავალფეროვან ასორტიმენტს სთავაზობს.
ამჟამად, "ნიკორას" მფლობელობაში 84 საფირმო მაღაზიაა, რომელთა შორის 57 სავაჭრო ობიექტი თბილისში, 27 მაღაზია კი საქართველოს სხვადასხვა ქალაქებში მდებარეობს.
ნიკორა საფირმო მაღაზიას საგარეჯოში ხსნის
"ნიკორა" ქსელის გაფართოებას განაგრძობს. 28 აგვისტოს, კომპანიის რიგით 83-ე საფირმო მაღაზია საგარეჯოში, აღმაშენებლის #12-ში გაიხსნა. ობიექტში მომხმარებელს შეუძლია შეიძინოს როგორც ქართული, ასევე უცხოური წარმოების პროდუქცია.
ნიკორა ქსელს აფართოებს
"ნიკორას" საფირმო ქსელს ორი ახალი სუპერმარკეტი შეემატა. სავაჭრო ობიექტები ვაჟა-ფშაველას 28 და გორგასლის 51-53 ნომრებში გაიხსნა და მომხმარებელს ქართული და უცხოური წარმოების პროდუქციის მრავალფეროვან ასორტიმენტს სთავაზობენ.
"ნიკორა" ქართულ ბაზარზე ყველაზე მრავალრიცხოვანი სავაჭრო ქსელითაა წარმოდგენილი. ამჟამად, კომპანიის მფლობელობაში 82 ...
ნიკორა ახალ სუპერმარკეტს ხსნის
4 ივლისს, "ნიკორას" სავაჭრო ქსელს კიდევ ერთი ახალი სუპერმარკეტი შეემატა. მაღაზია გამსახურდიას 24 ნომერში მდებარეობს და მომხმარებელს "ნიკორას" წარმოებული პროდუქტების გარდა, სხვა ქართული და უცხოური წარმოების პროდუქციის ფართო ასორტიმენტს სთავაზობს.

The Meeting of the Partner Organizations on the Initiative of Nikora ...
On December 24, the meeting between "Nikora Trade", subsidiary of JSC "Nikora" and its partners was held at the business center "Expo Georgia". Up to 50 local and foreign companies, operating in Georgian market, attended the event - including the representatives from the large brands, such as "Coca-Cola", "Natakhtari", "Wim-Bil-Dan Georgia&quo...
2012
The Regional Manager of the World-Known Company Producing Disinfectant...
On November 27, Greg Lalier, the regional manager of the international department of the world-known company "ANIOS" producing disinfectants visited JSC "Nikora". Greg Lalier held a presentation about the cleaning-disinfection methods for the representatives of the companies under "Nikora" Holding. It should be noted that the leading foodstuffs companies in the ...
On November 19, "Nikora’s" new supermarket was opened in Ozurgeti, at Gabriel Episkoposi street #2, offering a wide range of the Georgian and foreign products. As of today, "Nikora" is represented with 18 stores in the West of Georgia.
On October 4, "Nikora’s" new supermarket was opened at the former Kolmeurneoba square (Vekua street, #1). It offers its consumers a wide range of the Georgian and foreign products. Currently, "Nikora" owns 84 supermarkets: 57 in Tbilisi, 27 – in other cities throughout Georgia.
Nikora Opens its Supermarket in Sagarejo
Two new supermarkets were opened within "Nikora’s" chain stores at Vazha Pshavela, #28 and Gorgasali, #51-53 offering its consumers a wide range of products of the Georgian and foreign producers. "Nikora" is represented by the most numerous trading chain in the Georgian market, namely, 82 supermarkets.
24
Nikora Opening a New Supermarket
On July 4, another new supermarket within the chain stores of "Nikora" was opened at Gamsajhurdia street, #24. Except for "Nikora’s" products, the supermarket offers its consumers a wide range of products of other Georgian and foreign producers. We would remind you that "Nikora" is represented by the most numerous trading chain in the Georgian market.  ...