ნიკორას სუპერმარკეტების ქსელი ბიზნესის ეროვნული ჯილდოს მფლობელი გახდა
ნომინაციაში - სუპერმარკეტების ყველაზე ფართო ქსელი, ეფექტური მარკეტინგი, მუდმივი პროგრესი, ხარისხის ნიშანი- "ნიკორას" სუპერმარკეტების ქსელი ბიზნესის ეროვნული ჯილდოს მფლობელი გახდა.
სპეციალური პრიზი და სიგელი კომპანიის აღმასრულებელ დირექტორს, დავით ურუშაძეს მედიაჰოლდინგ "ჯორჯიან თაიმსისა" და საზოგადოებრივი აზრისა და მარკეტინგული კვლევების ასოციაცია "გორბის"...
ნიკორას სუპერმარკეტმა ბაზარზე მოქმედ წამყვან კომპანიებთან თანამშრომლობ...
16 სექტემბერს, სასტუმრო "რედისონ ბლუ ივერიაში", "ნიკორას" სუპერმარკეტების ქსელსა და ქართულ ბაზარზე მოქმედ 20-მდე წამყვან კომპანიას შორის სპეციალური მემორანდუმი გაფორმდა. შეთანხმების თანახმად, ამიერიდან, "ნიკორას" დაგროვებითი ბარათის თითოეულ მფლობელს, სხვადასხვა სავაჭრო თუ მომსახურების ობიექტში, ექსკლუზიური - 50 %-მდე ფასდაკლებით სარგებლობის შესაძლებლობა ექნება.
დიდ დიღომში ნიკორას ახალი სუპერმარკეტი გაიხსნა
"ნიკორას" მრავალრიცხოვან ქსელს კიდევ ერთი ახალი სავაჭრო ობიექტი შეემატა.
დიდ დიღომში - მე-3 მ/რ-ის 22-ე კორპუსის მიმდებარედ არსებული სუპერმარკეტი სრულიად განსხვავებული დიზაინისა და კონცეფციის გახლავთ.
აქ პროდუქციის ფართო ასორტიმენტი, მაღალი ხარისხის მომსახურება და დახვეწილი ინტერიერი 24 საათის განმავლობაში გელით.
ნიკორას ქსელს 2 ახალი - განსხვავებული კონცეფციისა და დიზაინის სუპერმარ...
წყნეთი - რუსთაველის #3; აღმაშენებლის ხეივანი #10/4 - სწორედ აღნიშნულ მისამართებზეა შესაძლებელი სრულიად განსხვავებული კონცეფციისა და დიზაინის "ნიკორას" სუპერმარკეტების მომსახურებით სარგებლობა.
კომპანია ქსელის გაფართოებას განაგრძობს და განახლებულ სავაჭრო ობიექტებში მომხმარებელს კიდევ უფრო დახვეწილ ინტერიერს, მაღალი ხარისხის მომსახურებას, მრავალფეროვან ასორტიმენტს, სიახლეებსა და აქციებს ...
ნიკორას ხორცპროდუქტების წარმოება და სუპერმარკეტების ქსელი ქვეყნის ყველ...
ბრენდის ცნობადობის, პოპულარობის, წარმოებული პროდუქციისა და მომსახურების ხარისხის, მარკეტინგული ფაქტორების გათვალისწინებით - 2015 წლის ყველაზე პრესტიჟულ და გავლენიან ბიზნეს დაჯილდოვების ცერემონიალზე გამარჯვებულთა შორის "ნიკორას" ხორცპროდუქტების წარმოება და სუპერმარკეტების ქსელიც დაასახელეს.
კომპანიებს "ოქროს ბრენდის" ტიტული საქართველოსა და საერთაშორისო სავაჭრო პალატის, კომპან...
რუხში ლიბრეს ჰიპერმარკეტი გაიხსნა
16 აპრილს, "რუხი მოლში" ჰიპერმარკეტი "ლიბრე" გაიხსნა. გახსნის ცერემონიალს გუბერნატორთან, საპარტნიორო ფონდის დირექტორის მოადგილესთან და ზუგდიდის გამგებელთან ერთად, გუბერნატორის მოადგილე, ზუგდიდის მერი, საკრებულოს თავმჯდომარე, რეგიონული პროექტების კოორდინირების სამსახურის უფროსი, "ნიკორა ტრეიდის" აღმასრულებელი დირექტორი და ადგილობრივი მაცხოვრებლები ესწრებოდნენ.
ნიკორა ტრეიდმა 5 მილიონი დოლარის ობლიგაციები გამოუშვა
"ნიკორა ტრეიდმა" 5 მილიონი დოლარის ობლიგაციები გამოუშვა. ფასიანი ქაღალდების განთავსება კომპანია "გალთ & თაგარტმა" უზრუნველყო. ობლიგაციების ვადა 2 წელია - საპროცენტო სარგებელი კი წლიური 11% ნომინალური ღირებულებიდან.
"ნიკორა" ჰოლდინგის გენერალური დირექტორის, ირაკლი ბოქოლიშვილის განცხადებით, ობილგაციებთან დაკავშირებით უკვე იმაზე მეტი დაინტერესება გამოითქვა, ვიდრე ...
ნიკორას სუპერმარკეტების ქსელმა დაგროვებითი ბარათი გამოუშვა
"ნიკორა" საზოგადოების მოთხოვნას ითვალისწინებს და მომხმარებელს დაგროვებითი ბარათის სერვისს სთავაზობს.
ბარათის აღება შეუძლია ნებისმიერ დაინტერესებულ პირს, მხოლოდ პირადობის მოწმობის წარდგენის საფუძველზე. ბარათით ქულების დაგროვება და განაღდება ხდება საქართველოს მასშტაბით არსებულ ნებისმიერ "ნიკორა სუპერმარკეტში".

СЕТЬ СУПЕРМАРКЕТОВ НИКОРА СТАЛА ОБЛАДАТЕЛЕМ НАЦИОНАЛЬНОЙ ПРЕМИИ В ОБЛ...
Сеть супермаркетов "Никора" стала обладателем Национальной премии в области бизнеса в следующих номинациях: "Самая широкая сеть супермаркетов", "Эффективный маркетинг", "Постоянный прогресс", "Знак качества".
На XVII церемонии награждения наиболее успешных бизнес-компаний Грузии, которая проводилась при организационной поддержке медиа-холдинга &...
Супермаркеты Никора заключили меморандум о сотрудничестве с ведущими к...
16 сентября в гостинице "Рэдиссон Блю Иверия" между сетью супермаркетов "Никора" и 20 ведущими компаниями, действующими на грузинском рынке, был заключен специальный меморандум. Согласно соглашению, отныне каждый владелец накопительной карты "Никора" сможет воспользоваться эксклюзивной скидкой - до 50% в различных объектах торговли и услуг.
Выбор участвующих ...
В Диди Дигоми открылся новый супермаркет Никора
К многочисленной сети "Никора" добавился еще один новый торговый объект.
Супермаркет, расположенный в Диди Дигоми, в III микрорайоне, рядом с корпусом 22, отличается совершенно новыми дизайном и концепцией.
Приглашаем покупателей в любое время в течение 24 часов посетить новый супермаркет и оценить широкий ассортимент продукции, высококачественные услуги и изысканный ин...
Сеть Никора пополнилась двумя новыми супермаркетами с новой концепцией...
Цхнети, ул. Руставели № 3; аллея Агмашенебели № 10/4 - по этим адресам можно воспользоваться услугами супермаркетов "Никора" с совершенно новой концепцией и дизайном.
Компания продолжает расширять свою сеть и в обновленных торговых объектах предлагает своим потребителям еще более изысканный интерьер, высококачественное обслуживание, многообразный ассортимент, различн...
ПРОИЗВОДСТВО МЯСОПРОДУКТОВ И СЕТЬ СУПЕРМАРКЕТОВ НИКОРА СТАЛИ ОБЛАДАТЕ...
В результате подсчета голосов экспертов, опрошенных представителями Торгово-промышленной палатой Грузии и Международной торговой палатой, компании Global Idea и газеты FINANCIAL, компания "Никора" стала обладателем двух важнейших титулов. Компания получили статус "Золотого бренда 2015" в категориях производства мясопродуктов и сети супермаркетов.
Победители определялись с уч...
В Рухи открылся гипермаркет Либре
16 апреля в "Рухи Молл" открылся гипермаркет "Либре". На церемонии открытия вместе с губернатором, заместителем директора партнерского фонда и гамгебели Зугдиди присутствовали также заместитель губернатора, мэр Зугдиди, председатель Сакребуло, начальник Службы координирования региональных проектов, исполнительный директор "Никора Трейд" и местные жители.
Компания Никора Трейд выпустила облигации на 5 миллионов долларов
"Никора Трейд" выпустила облигации на 5 миллионов долларов. Размещение ценных бумаг обеспечила компания "Галт & Таггарт". Срок облигаций – 2 года, а процентная ставка составляет 11% годовых от номинальной стоимости.
По заявлению Генерального директора холдинга "Никора" Ираклия Боколишвили, интерес к облигациям уже превысил все ожидания.
&qu...
Сеть супермаркетов Никора выпустила накопительную карту
Учитывая потребности современного общества, компания "Никора" предлагает своим потребителям новую услугу - накопительную карту.
Накопительную карту может получить любое заинтересованное лицо, предъявив только свое удостоверение личности. Накопление баллов на карте и их обналичивание осуществляется в любом супермаркете "Никора" и гипермаркете "Либре" в м...