ნიკორამ ჰომმარტის სუპერმარკეტების რებრენდინგის პროცესი დაასრულა
"ნიკორას" სავაჭრო ქსელმა ახლად შესყიდული "ჰომმარტის" სუპერმარკეტების რებრენდინგის პროცესი დაასრულა. თბილისში, ინგოროყვას 19 ნომერში და ავჭალაში, სარაჯიშვილის #23-ში "ჰომმარტის" სავაჭრო ობიექტების ადგილას უკვე რამდენიმე დღეა მომხმარებლებს "ნიკორას" სუპერმარკეტი ემსახურება.
სავაჭრო ობიექტებში, ისე როგორც "ნიკორას" სხვა სუპერმარკეტებში სრულად...
სს ნიკორა 2014 წლის ლიდერ კომპანიად დასახელდა
24 დეკემბერს, სასტუმრო "რედისონ ბლუ ივერიაში", ქართული ბრენდების დაჯილდოვების ცერემონიალზე სს 'ნიკორა" ერთ-ერთ გამარჯვებულად დაასახელეს.
კომპანიამ, გასული წლის მსგავდსად, ნომინაციაში - "ლიდერი კომპანია" - გამარჯვება მოიპოვა.
აღსანიშნავია, რომ სს "ნიკორა" არსებობის 16 წლის მანძილზე, არაერთხელ გამხდარა "ქართული ბრენდის დღის" გამარჯვე...
საგარეჯოში ნიკორას განახლებული სუპერმარკეტი გაიხსნა
მხიარულებასა და საახალწლო განწყობის ფონზე ჩაიარა "ნიკორას" განახლებული სუპერმარკეტის გახსნის ცერემონიალმა საგარეჯოში. აღმაშენებლის #12-ში შეკრებილი მოსახლეობის გახალისებაზე რამდენიმე საათის განმავლობაში მოცეკვავე გოგონები და გიგანტური თოჯინები ზრუნავდნენ. "ნიკორა" სუპერმარკეტის პირველ მომხმარებლებს გემრიელი ფურშეტითა და შუშხუნა ღვინითაც გაუმასპინძლდა.
საგარეჯოში მდებარ...
ნიკორამ სანდეის, კი ბატონოსა და ჰომმარტის სუპერმარკეტები შეისყიდა
"ნიკორას" სუპერმარკეტების ქსელში "სანდეის", "კი ბატონოსა" და "ჰომმარტის" სავაჭრო ობიექტები გაერთიანდნენ. კომპანიის საკუთრებაში,ზუგდიდში არსებული "სანდეის" შვიდი, ხოლო თბილისში "კი ბატონოს" სამი და "ჰომმარტის" ორი სუპერმარკეტი გადავიდა.
"ნიკორას" სუპერმარკეტების რაოდენობამ, ქვეყნის მასშტაბით, 110-ს მიაღწია. ამ ეტაპზე...
სს ნიკორა 2013 წლის საუკეთესო კომპანიად დასახელდა
მედია ჰოლდინგმა "ჯორჯიან თაიმსი" და საქართველოს საზოგადოებრივი აზრისა და მარკეტინგული კვლევების ასოციაციამ "გორბი" ბიზნეს რეიტინგში გამარჯვებული წლის საუკეთესო კომპანიები დაასახელეს.
რეიტინგის თანახმად, "ნიკორამ" გამარჯვება შემდეგ ნომინაციაში მოიპოვა - "ეროვნული პროდუქტის ხარისხის ნიშანი, ეფექტიანი მარკეტინგი, მუდმივი პროგრესი და ახალი ტექნოლოგიები." ...
ნიკორას გერმანიის წამყვანი ორგანიზაციების წარმომადგენლები ესტუმრნენ
ევროკავშირთან ასოცირების შეთანხმების ფარგლებში, სს "ნიკორას" გერმანიის წამყვანი ორგანიზაციების წარმომადგენლები ესტუმრნენ და კომპანიის კუთვნილი საწარმოები დაათვალიერეს.
ვიზიტი სს "ნიკორას" ხელმძღვანელობასთან შეხვედრასა და კომპანიის, როგორც ქართულ ბაზარზე მოქმედი ყველაზე წარმატებული კვების პროდუქტების მწარმოებელი ორგანიზაციის, საქმიანობასთან გაცნობას მოიცავდა.
ნიკორა ქსელის განახლებას აქტიურად განაგრძობს
19 სექტემბერს, დიდ დიღომში "ნიკორას" კიდევ ერთი განახლებული სუპერმარკეტი გაიხსნა. სავაჭრო ობიექტი პეტრიწის #9-ში მდებარეობს და აქ მოსახლეობას კიდევ უფრო კომფორტული და სასიამოვნო გარემო, მრავალფეროვანი ასორტიმენტის კვების პროდუქტები, ჰიგიენის საშუალებები და ყოველდღიური მოხმარების საოჯახო ნივთები ელის.
"ნიკორამ" მომხმარებლებს სიურპრიზებით დატვირთულ გახსნის ცერემონია - ფლ...
ნიკორამ თბილისში კიდევ ერთი ახალი სუპერმარკეტი გახსნა
"ნიკორას" ქსელს კიდევ ერთი სუპერმარკეტი შეემატა. ახალი, საქართველოს მასშტაბით 94-ე სავაჭრო ობიექტი, თბილისში, კერძოდ, ვარკეთილის რაიონში მდებარეობს. სუპერმარკეტი, რომლის მისამართია: ვარკეთილი 3, 3ა მიკრორაიონი, 2 სექტემბერს საზეიმო ვითარებაში გაიხსნა და ადგილობრივ მოსახლეობას კვების პროდუქტების, ჰიგიენის საშუალებებისა და სხვა ყოველდღიური მოხმარების საყოფაცხოვრებო ნივთების ფართო არჩევანს ...

Никора завершила процесс ребрендинга супермаркетов Хоммарт
Торговая сеть "Никора" завершила процесс ребрендинга вновь приобретенных супермаркетов "Хоммарти". Уже несколько дней на месте торговых объектов "Хоммарти" в Тбилиси, на ул. Ингороква № 19, и в Авчала, на ул. Сараджишвили № 23, потребителей  обслуживают супермаркеты "Никора". На этих торговых объектах, так же как и  в других супермаркетах "...
АО Никора признана компанией-лидером 2014 года
На церемонии награждения "Грузинский бренд", состоявшейся 24 декабря в гостинице "Редиссон Блю Иверия", компания "Никора" названа одним из победителей. Как и в прошлом году, компания одержала победу в номинации "Компания-лидер". Примечательно, что на протяжении 16 лет своего существования "Никора" неоднократно становилась победителем на ...
В Сагареджо открылся обновленный супермаркет Никора
На фоне веселья и новогоднего настроения прошла церемония открытия обновленного супермаркета "Никора" в Сагареджо. Выступление юных танцовщиц и появление гигантских фигур создавало праздничное настроение у жителей, собравшихся на открытие супермаркета на ул. Агмашенебели № 12. Своих первых покупателей "Никора" встречала изысканным фуршетом и игристым вином. Открытием торгово...
Никора приобрела супермаркеты Сандей, Ки батоно и Хоммарт
Сеть супермаркетов "Никора" пополнилась торговыми объектами "Сандей", "Ки батоно" и "Хоммарти". В собственность компании перешли три супермаркета "Сандей" в Зугдиди, а также три супермаркета "Ки батоно" и два "Хоммарти" - в Тбилиси. Число супермаркетов "Никора" в масштабе всей страны достигло 110. На данном этапе ко...
АО Никора названа лучшей компанией 2013 года
Медиа-холдинг "Georgian Times" и Ассоциация исследований общественного мнения и маркетинга "Горби" назвали победителей бизнес-рейтинга "Лучшие компании года". Согласно рейтингу, "Никора" одержала победу в следующих номинациях: "Знак качества национального продукта", "Эффективный маркетинг", "Постоянный прогресс" и 'Новые ...
Компанию Никора посетили представители ведущих организаций Германии
В рамках соглашения об ассоциировании с Евросоюзом, "Никору" посетили представители ведущих организаций Германии, которые осмотрели предприятия компании. Визит включал в себя встречу с руководством АО "Никора" и ознакомление с деятельностью компании как  наиболее успешным производителем пищевых продуктов на грузинском рынке.
Никора продолжает активно расширять свою сеть
19 сентября, в Диди Дигоми открылся еще один обновленный супермаркет "Никора". В торговом объекте, расположенном на ул. Петрици № 9, покупателей ждет еще более комфортная и приятная обстановка, широкий ассортимент продуктов питания, средств  гигиены и товаров повседневного спроса. Для своих первых посетителей "Никора" организовала насыщенную сюрпризами церемонию открыти...
20
Никора открыла еще один новый супермаркет в Тбилиси
Торговая сеть "Никора" пополнилась еще одним супермаркетом. Новый 94-ый торговый объект в масштабе Грузии, находится в Тбилиси, в Варкетильском районе. Этот супермаркет, расположенный адресу: Варкетили-3, микрорайон 3а, открылся 2 сентября в праздничной  обстановке, и предлагает своим покупателям широкий выбор продуктов питания, средств гигиены и  других товаров повседневного с...