ნიკორამ ჰომმარტის სუპერმარკეტების რებრენდინგის პროცესი დაასრულა
"ნიკორას" სავაჭრო ქსელმა ახლად შესყიდული "ჰომმარტის" სუპერმარკეტების რებრენდინგის პროცესი დაასრულა. თბილისში, ინგოროყვას 19 ნომერში და ავჭალაში, სარაჯიშვილის #23-ში "ჰომმარტის" სავაჭრო ობიექტების ადგილას უკვე რამდენიმე დღეა მომხმარებლებს "ნიკორას" სუპერმარკეტი ემსახურება.
სავაჭრო ობიექტებში, ისე როგორც "ნიკორას" სხვა სუპერმარკეტებში სრულად...
სს ნიკორა 2014 წლის ლიდერ კომპანიად დასახელდა
24 დეკემბერს, სასტუმრო "რედისონ ბლუ ივერიაში", ქართული ბრენდების დაჯილდოვების ცერემონიალზე სს 'ნიკორა" ერთ-ერთ გამარჯვებულად დაასახელეს.
კომპანიამ, გასული წლის მსგავდსად, ნომინაციაში - "ლიდერი კომპანია" - გამარჯვება მოიპოვა.
აღსანიშნავია, რომ სს "ნიკორა" არსებობის 16 წლის მანძილზე, არაერთხელ გამხდარა "ქართული ბრენდის დღის" გამარჯვე...
საგარეჯოში ნიკორას განახლებული სუპერმარკეტი გაიხსნა
მხიარულებასა და საახალწლო განწყობის ფონზე ჩაიარა "ნიკორას" განახლებული სუპერმარკეტის გახსნის ცერემონიალმა საგარეჯოში. აღმაშენებლის #12-ში შეკრებილი მოსახლეობის გახალისებაზე რამდენიმე საათის განმავლობაში მოცეკვავე გოგონები და გიგანტური თოჯინები ზრუნავდნენ. "ნიკორა" სუპერმარკეტის პირველ მომხმარებლებს გემრიელი ფურშეტითა და შუშხუნა ღვინითაც გაუმასპინძლდა.
საგარეჯოში მდებარ...
ნიკორამ სანდეის, კი ბატონოსა და ჰომმარტის სუპერმარკეტები შეისყიდა
"ნიკორას" სუპერმარკეტების ქსელში "სანდეის", "კი ბატონოსა" და "ჰომმარტის" სავაჭრო ობიექტები გაერთიანდნენ. კომპანიის საკუთრებაში,ზუგდიდში არსებული "სანდეის" შვიდი, ხოლო თბილისში "კი ბატონოს" სამი და "ჰომმარტის" ორი სუპერმარკეტი გადავიდა.
"ნიკორას" სუპერმარკეტების რაოდენობამ, ქვეყნის მასშტაბით, 110-ს მიაღწია. ამ ეტაპზე...
სს ნიკორა 2013 წლის საუკეთესო კომპანიად დასახელდა
მედია ჰოლდინგმა "ჯორჯიან თაიმსი" და საქართველოს საზოგადოებრივი აზრისა და მარკეტინგული კვლევების ასოციაციამ "გორბი" ბიზნეს რეიტინგში გამარჯვებული წლის საუკეთესო კომპანიები დაასახელეს.
რეიტინგის თანახმად, "ნიკორამ" გამარჯვება შემდეგ ნომინაციაში მოიპოვა - "ეროვნული პროდუქტის ხარისხის ნიშანი, ეფექტიანი მარკეტინგი, მუდმივი პროგრესი და ახალი ტექნოლოგიები." ...
ნიკორას გერმანიის წამყვანი ორგანიზაციების წარმომადგენლები ესტუმრნენ
ევროკავშირთან ასოცირების შეთანხმების ფარგლებში, სს "ნიკორას" გერმანიის წამყვანი ორგანიზაციების წარმომადგენლები ესტუმრნენ და კომპანიის კუთვნილი საწარმოები დაათვალიერეს.
ვიზიტი სს "ნიკორას" ხელმძღვანელობასთან შეხვედრასა და კომპანიის, როგორც ქართულ ბაზარზე მოქმედი ყველაზე წარმატებული კვების პროდუქტების მწარმოებელი ორგანიზაციის, საქმიანობასთან გაცნობას მოიცავდა.
ნიკორა ქსელის განახლებას აქტიურად განაგრძობს
19 სექტემბერს, დიდ დიღომში "ნიკორას" კიდევ ერთი განახლებული სუპერმარკეტი გაიხსნა. სავაჭრო ობიექტი პეტრიწის #9-ში მდებარეობს და აქ მოსახლეობას კიდევ უფრო კომფორტული და სასიამოვნო გარემო, მრავალფეროვანი ასორტიმენტის კვების პროდუქტები, ჰიგიენის საშუალებები და ყოველდღიური მოხმარების საოჯახო ნივთები ელის.
"ნიკორამ" მომხმარებლებს სიურპრიზებით დატვირთულ გახსნის ცერემონია - ფლ...
ნიკორამ თბილისში კიდევ ერთი ახალი სუპერმარკეტი გახსნა
"ნიკორას" ქსელს კიდევ ერთი სუპერმარკეტი შეემატა. ახალი, საქართველოს მასშტაბით 94-ე სავაჭრო ობიექტი, თბილისში, კერძოდ, ვარკეთილის რაიონში მდებარეობს. სუპერმარკეტი, რომლის მისამართია: ვარკეთილი 3, 3ა მიკრორაიონი, 2 სექტემბერს საზეიმო ვითარებაში გაიხსნა და ადგილობრივ მოსახლეობას კვების პროდუქტების, ჰიგიენის საშუალებებისა და სხვა ყოველდღიური მოხმარების საყოფაცხოვრებო ნივთების ფართო არჩევანს ...

Rebranding Process of Homemart Supermarkets Completed
"Nikora" completed the rebrending process of the newly purchased "Homemart" supermarkets. In Tbilisi, at #19 Igorokva Street and #23 Sarajishvili Street, in lieu of "Homemart" supermarkets, "Nikora’s" supermarkets have been serving the consumers for several days. The stores offer a wide range of products under "Nikora" brand, also other Ge...
JSC Nikora Named Leader Company of 2014
JSC "Nikora" was named as one of the winners at the Georgian brands award ceremony held on December 24, at the hotel "Radisson Blu Iveria". Just as the last year, the company won in the nomination "Leader Company". It should be mentioned that JSC "Nikora" has won "Georgian Brand Day" award repeatedly for 16 years of its existence.
25
Nikoras Renewed Supermarket Opened in Sagarejo
The opening ceremony of "Nikora’s" renewed supermarket in Sagarejo was full of a joyful New Year spirit. The residents of Sagarejo gathered at Aghmashenebeli #12 were amused with giant dolls and dancing girls. The first consumers of "Nikora" supermarketwere served with sparkling wine and delicious stand-up party. By opening the supermarket in Sagarejo, "Nikora&quo...
Nikora Purchased the Supermarkets of Sunday, Homemart and Ki Batono
The trading stores of "Sunday", "Homemart" and "Ki Batono" merged with "Nikora" chain stores. 7 supermarkets of "Sunday" in Zugdidi, 3 supermarkets of "Ki Batono" and 2 supermarkets of "Homemart" in Tbilisi passed into the ownership of 'Nikora". The number of "Nikora" supermarkets throughout the country amo...
09
JSC Nikora Named the Best Company of 2013
Media Holding "Georgian Times" and "Public Opinion and Marketing Research Association of Georgia" (GORBI) named the best business companies of the year, the winners of the business rating. According to the rating, "Nikora" won the following nominations: "National Product Quality Mark", "Effective Marketing", "Permanent Progress" and &q...
The Representatives of the Leading German Organizations Visited Nikora
In the framework of the Association Agreement with the European Union, the representatives of the leading German organizations visited JSC "Nikora" and saw round the company-owned enterprises. During the visit, the foreign guests met with the management of JSC "Nikora", as one of the most successful foodstuffs producer in the Georgian market and get informed on the Company&r...
Nikora Actively Renewing its Chain Stores
On September 19, "Nikora’s" another renewed supermarket was opened in Tbilisi, Didi dighomi at #9 Petritsi Street, offering its consumers much more comfortable and pleasant milieu, a wide range of foodstuffs, hygiene products and household items. The opening ceremony was full of surprises, namely, flash mob, giant "dolls", delicious stand-up party, gift for a 50 GEL pu...
Sep
20
Nikoras Another New Supermarket Opened in Tbilisi
Another supermarket was added to "Nikora" chain stores. The new store, the 94thstore in succession throughout the country, is located in Tbilisi at the following address: Varketili 3, 3a m/d. On September 2, the supermarket was opened in a formal ceremony, accompanied with joyful music, show, flash mob, giant "dolls" and delicious stand-up party. "Nikora" supermark...