ნიკორამ 300 არაგველზე განახლებული სუპერმარკეტი გახსნა
წინანდლის #9-ში (მეტრო "300 არაგველის" მიმდებარედ) "ნიკორას" განახლებული სუპერმარკეტი საზეიმო ვითარებაში გაიხსნა. სუპერმარკეტში ფართი 2-ჯერ გაიზარდა და მომხმარებელს ობიექტში ახლა უკვე "ნიკორას" ჰოლდინგის ქვეშ შემავალი ბრენდების პროდუქციის გარდა, სხვა ქართული და უცხოური წარმოების კვების პროდუქტებისა და ჰიგიენის საშუალებების შეძენაც შეუძლია.
სუპერმარკეტი ტ...
ნიკორამ 15 წლის იუბილესთან დაკავშირებით, ქართველ და უცხოელ ბიზნეს პარტ...
2 თებერვალს, სასტუმრო "რედისონ ბლუ ივერიაში" სს "ნიკორამ" ქართველ და უცხოელ ბიზნეს პარტნიორებს უმასპინძლა. ღონისძიებას დაახლოებით 90 ორგანიზაციის 300-მდე წარმომადგენელი დაესწრო. "ნიკორას" სტუმრები ქართული კომპანიების პარალელურად, ბრაზილიიდან, იტალიიდან, არგენტინიდან, უკრაინიდან, თურქეთიდან, რუსეთიდან, აზერბაიჯანიდან, გერმანიიდან, ჩეხეთიდან, აშშ-დან და კანადიდან ეწვივნ...
ნიკორამ ფილარმონიაში თანამშრომლებისთვის კონცერტი გამართა
26 იანვარს, 15 წლის იუბილესთან დაკავშირებით, ფილარმონიის დიდ საკონცერტო დარბაზში, "ნიკორამ" ჰოლდინგში დასაქმებული 2 200-მდე თანამშრომლისთვის კონცერტი გამართა.
ნიკორელებისთვის ჯგუფი "ვაკის პარკი", ლიზა ბაგრატიონი, ნატო მეტონიძე და ჯეოსტარელები მღეროდნენ - საღამოს ნიკოლოზ რაჭველის ბენდი აფორმებდა.

Никора открыла обновленный супермаркет у метро 300 Арагвинцев
На улице Цинандальской № 9 (рядом с метро "300 Арагвинцев") в праздничной обстановке открылся обновленный супермаркет "Никора". Почти в два раза увеличилась торговая площадь супермаркета, и теперь потребители, помимо продукции брендов, входящих в холдинг "Никора", могут приобрести пищевые продукты других грузинских и иностранных производителей, а также средства гигиен...
Компания Никора пригласила грузинских и иностранных партнеров по бизне...
2 февраля, в гостинице "Редиссон Блю Иверия" компания "Никора" принимала гостей – грузинских и иностранных партнеров по бизнесу. На мероприятии присутствовало около  300 представителей из 90 организаций. Наряду с грузинскими компаниями на юбилее "Никоры" присутствовали гости из Бразилии, Италии, Аргентины, Украины, Турции, России, Азербайджана, Германии, Че...
Никора организовала концерт для сотрудников в Филармонии
26 января, в связи со своим 15-летним юбилеем, компания "Никора" организовала в Большом концертном зале Филармонии концерт для 2 200 сотрудников холдинга. На концерте для "никоровцев" выступили популярные артисты: группа "Парк Ваке", Лиза Багратиони, Нато Метонидзе и участники проекта "Джеостар", а музыкальное оформление вечера обеспечил джаз-бэнд под у...