ნიკორას სუპერმარკეტი კახეთის რეგიონის ქსელის განახლების პროცესს განაგრ...
თბილისში მდებარე სუპერმარკეტებში არსებული სტანდარტების მომსახურებით სარგებლობა კახეთის მოსახლეობას უკვე "ნიკორას" 4 სავაჭრო ობიექტში შეუძლია. თელავის ორი მაღაზიის შემდეგ, კომპანიამ, რიგით მეორე განახლებული სუპერმარკეტი ახლა ქ. გურჯაანში - თავისუფლების ქუჩის 8 ნომერში გახსნა.
მხიარული, სიურპრიზებითა და გემრიელი პროდუქციით სავსე გახსნის ცერემონიალი 26 აგვისტოს შედგა. გურჯაანის მოსახლეობ...
ნიკორას განახლებული სუპერმარკეტის გახსნა გურჯაანში
15 აგვისტოს, გურჯაანში "ნიკორას" განახლებული სუპერმარკეტი გაიხსნა. ნონეშვილის #1-ში მდებარე სავაჭრო ობიექტის მომხმარებლებს კომპანია ახლა კიდევ უფრო დახვეწილ და კომფორტულ გარემოს, კვების პროდუქტების მრავალფეროვან ასორტიმენტსა და მაღალი ხარისხის მომსახურებას სთავაზობს.
ტრადიციულად, სუპერმარკეტის გახსნის ცერემონიალზე "ნიკორამ" შეკრებილ საზოგადოებას მხიარულ გარემოში, საინტ...
თელავში ნიკორამ განახლებული სუპერმარკეტი გახსნა
10 ივლისს, თელავში "ნიკორას“ განახლებული სუპერმარკეტი გაიხსნა. ჭავჭავაძის #52-ში მდებარე ობიექტით კომპანია კახეთის რეგიონის სავაჭრო ქსელში თბილისის "ნიკორას" სუპერმარკეტებში არსებული სტანდარტების დანერგვის პროცესს იწყებს. კახეთში მდებარე "ნიკორას" სუპერმარკეტებში გარდა იმისა, რომ კიდევ უფრო დაიხვეწება მომსახურების ხარისხი და მნიშვნელოვნად გაიზრდება კვების პროდუქტების...
კანდელაკის ქუჩაზე ნიკორას სუპერმარკეტი გაიხსნა
27 ივნისს, კანდელაკის 33/35 ნომერში "ნიკორას" კიდევ ერთი ახალი სუპერმარკეტი გაისხნა. სავაჭრო ობიექტი, რომელიც დედაქალაქში კომპანიის რიგით 63-ე მაღაზიაა, მომხმარებელს კვების პროდუქტების ფართო ასორტიმენტის პარალელურად, ჰიგიენის საშუალებებისა და სხვა ყოველდღიური მოხმარების საოჯახო ნივთების მრავალფეროვან არჩევანს სთავაზობს.
"ნიკორა" სავაჭრო ქსელის გაფართოების პროცესს კვლავ...
ცინცაძის ქუჩაზე ნიკორას ახალი სუპერმარკეტი გაიხსნა
3 ივნისს, "ნიკორას" ქსელს კიდევ ერთი ობიექტი შეემატა. კომპანიამ ახალი სუპერმარკეტი დედაქალაქში გახსნა. სავაჭრო ობიექტი საბურთალოს ქუჩაზე არსებული ეკლესიის მიმდებარე ტერიტორიაზე - კერძოდ: სულხან ცინცაძის ქუჩაზე მდებარეობს და მომხმარებლებს კვების პროდუქტების მრავალფეროვანი ასორტიმენტის პარალელურად, ჰიგიენის საშუალებებსა და ყოველდღიური მოხმარების საოჯახო ნივთებს სთავაზობს.
აღნიშნული სუპე...
ნიკორას პროდუქცია ევროკავშირ-საქართველოს ბიზნესსაბჭოს ექსპოზე
2 ივნისს, საქართველოს პარლამენტის ეროვნული ბიბლიოთეკის საგამოფენო დარბაზში ევროკავშირ-საქართველოს ბიზნესსაბჭომ ექსპო და ეკონომიკური ფოტოგამოფენა მოაწყო. ღონისძიებაში მონაწილეობას 30-მდე ქართული კომპანია იღებდა. ორგანიზაციებმა საკუთარი პროდუქცია ევროპელ კოლეგებს წარუდგინეს.
გამოფენის მიზანი ევროსაბჭოს წევრ ქვეყნებში საქართველოში მოქმედი ბიზნესკომპანიების საქმიანობის აქტიური წარმოჩენა გახლდ...
ნიკორას იმპორტირებული გერმანული ლუდები EXPO Germany-ზე
"ნიკორას" შვილობილმა კომპანია "ინტრეიდმა" ექსკლუზიურად იმპორტირებული გერმანული წარმოების ლუდები "EXPO Germany"-ზე წარადგინა... ღონისძიების სტუმრებს პრემიუმ კლასის მსოფლიო ბრენდების - Lowenbrau-ს, Becks-ის, Spaten-ის, Franziskaner-ისა და Warsteiner-ის პროდუქციის დაგემოვნების შესაძლებლობა ჰქონდათ...
აღსანიშნავია, რომ "ინტრეიდი" ევროპის ქვეყნებიდან უმაღლესი ...
ფოთში ნიკორას განახლებული სუპერმარკეტი გაიხსნა
არსებულთან შედარებით 3-ჯერ გაზრდილი ფართი, განახლებული და მნიშვნელოვნად გაფართოებული კვების პროდუქტების ასორტიმენტი, ჰიგიენის საშუალებების, საყოფაცხოვრებო ქიმიის, ჭურჭლის, კანცელარიისა და ბავშვთა კვებისთვის განკუთვნილი განყოფილებები - აღნიშნული მომსახურებით სარგებლობა ფოთის მოსახლეობას 9 აპრილის ხეივანის 28 ნომერში მდებარე „ნიკორას“ სუპერმარკეტში უკვე შეუძლია.

Nikora Keeps on Renewing its Chain in Kakheti Region
"Nikora’s" 4 supermarkets in Kakheti provide its consumers with services of the same standards as it is establishedin "Nikora’s" Tbilisi supermarkets. Following the opening of two supermarkets in Telavi, the company opened its second renewed supermarket in Gurjaani at #8 Tavisufleba street. The opening ceremony, held on August 26, 18:00, stood out for joyful musi...
Nikoras Renewed Supermarket Opened in Gurjaani
On August 15, "Nikora’s" renewed supermarket was opened in Gurjaani at #1 Noneshvili Street, offering its customers more refined and comfortable milieu, high quality services and a wide range of foodstuffs.   Traditionally, the opening ceremony was accompanied with cheerful atmosphere and exciting surprises.
19
Nikoras Renewed Supermarket Opened in Telavi
On July 10, "Nikora" opened its renewed supermarket in Telavi at #52 Chavchavadze Street. Thus, the company started establishing the standards existing inTbilisi "Nikora" supermarkets throughout Kakheti region, offering its consumers not only improved quality of servicesand significantly increased range of foodstuffs, but also the hygiene and household items. The renewed "...
11
Nikoras Supermarket Opened at Kandelaki Street
On June 27, "Nikora’s" another new supermarket was opened at #33/35 Kandelaki Street, thus becoming the Company’s 63rd supermarket in Tbilisi. It offers its consumers not only a wide range of foodstuffs, but also hygienic and household items. The opening ceremony was accompanied with joyful music and show in a cheerful atmosphere. We would remind you that "Nikora&q...
Nikoras New Supermarket Opened at Tsintsadze Street
On June 3, "Nikora" opened its new supermarket in Tbilisi, thus expanding its chain stores. The store is located near the church at Saburtalo Street, in particular, at Sulkhan Tsintsadze Street, offering its consumers a wide range of foodstuffs, hygienic items and home appliances. Currently, "Nikora" owns 63 supermarkets in Tbilisi and 94 - throughout the country. The ope...
04
Nikoras Products at EUGBC Expo
On June 2, EUGBC held expo and economic photo exhibitionat the exhibition hall of the National Parliament Library of Georgia. Up to 30 Georgian companies presented their own products to the European counterparts. The purpose of the exhibition was to promotethe activities of the Georgian business companies. The invited guests involvedbusinessmen and the representatives of the diplomatic corps...
Nikoras Imported German Beers at EXPO Germany
"Intrade", subsidiary of JSC "Nikora", presented its exclusively imported German beers at "EXPO Germany".  The guests of the event had the opportunity to taste the products from excellent brands: Lowenbrau, Becks, Spaten, Franziskaner and Warsteiner. It should be noted that "Intrade" has been importing high-quality alcoholic and soft drinks from Euro...
Nikoras Renewed Supermarket Opened in Poti
The tripled supermarket area, a wide range of foodstuffs, the sections for hygienic items, household chemistry, kitchen utensils, stationery goods and baby food – the residents of Poti are now able to take advantage of the services at "Nikora" supermarket, located at #28, 9 April Avenue.