ნიკორა ტრეიდი წლის საუკეთესო დამსაქმებელი გახდა
"ნიკორა ტრეიდი“ წლის საუკეთესო დამსაქმებელი გახდა. 21 დეკემბერს, სასტუმრო "რუმსში“  შრომის, ჯანმრთელობისა და სოციალური დაცვის სამინისტროს მიერ ორგანიზებული ღონისძიება გაიმართა, სადაც ქვეყნის მასშტაბით, წლის საუკეთესო 5 დამსაქმებელი კომპანია გამოვლინდა. სპეციალური ჯილდო, კომპანიის HR დეპარტამენტის წარმომადგენელს, სოციალური მომსახურების სააგენტოს დირექტორმა თამაზ მოდ...
2018
ნიკორა სუპერმარკეტი ბიზნესის ეროვნული ჯილდოს მფლობელი გახდა
“ნიკორას სუპერმარკეტების“ ქსელი ბიზნესის ეროვნული ჯილდოს მფლობელი გახდა. ამჯერად გამარჯვება შემდეგ ნომინაციებში მოვიპოვეთ: ბიზნესი ხალხის სამსახურში; ასორტიმენტის მრავალფეროვნება და ხელმისაწვდომი ფასები; სპეციალური პრიზი და სიგელი „ნიკორა სუპერმარკეტის“ აღმასრულებელ დირექტორს დავით ურუშაძეს წარმატებული ბიზნესკომპანიების რიგით XIX ბიზნეს დაჯილდოების ცერემონიალზე ...
ჩაანაცვლე ერთჯერადი მრავალჯერადით და ჩაერთე გარემოზე ზრუნვის კამპანიაშ...
ჩაანაცვლე ერთჯერადი მრავალჯერადით და ჩაერთე ჩვენთან ერთად გარემოზე ზრუნვის კამპანიაში. ერთგულ მომხმარებელს ვთავაზობთ მრავალჯერადი მოხმარების ჩანთებს, რომელიც კომფორტულია და მარტივია გამოსაყენებლად. მრავალჯერადი ჩანთის გამოყენების მთავარი მიზანი, გარემოსა და ადამიანის ჯანმრთელობაზე გამოწვეული მავნე ზემოქმედების შემცირებაა.
ნიკორას სტიპენდიანტები გამოვლინდნენ
"აგრარული უნივერსიტეტის“, კვების პროდუქტების ტექნოლოგიების პროგრამის მესამე და მეოთხე კურსის სტუდენტები - ელენე ჯავახიშვილი, ელენე ღამბარაშვილი, მარიამ გოგელიძე და გვანცა ქურდაძე "ნიკორას“ სტიპენდიანტები გახდნენ. სტუდენტები, "აგრარულ უნივერსიტეტში“ გამართულ საზეიმო ღონისძიებაზე დაჯილდოვდნენ. ვულოცავთ და წარმატებულ ცხოვრებას ვუსურვებთ. სტიპენდია თითოე...
ნიკორა ტრეიდი ტექინსპექტირების რეფორმის საინფორმაციო კამპანიაში ჩაერთო
სს "ნიკორა ტრეიდი" ტექინსპექტირების რეფორმის საინფორმაციო კამპანიაში ჩაერთო. ეკონომიკისა და მდგრადი განვითარების სამინისტროში დღეს ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა, რომელსაც ეკონომიკისა და მდგრადი განვითარების სამინისტროს, სავაჭრო-სამრეწველო პალატისა და 6 კომპანიის წარმომადგენლებმა მოაწერეს ხელი. „ჩვენ მადლობას ვუხდით ყველას, ვინც მზადყოფნა გამოთქვა, რეფორმის ფარგლე...
08
თბილისში ორი ახალი ნიკორა სუპერმარკეტი გაიხსნა
თბილისში, ალექსიძის #13-ში და კუპრაძის #72-ში "ნიკორა სუპერმარკეტის“ ორი ახალი სავაჭრო ობიექტი გაიხსნა. მუდამ ახალი ხორცი, ხილ-ბოსტანი, მზა კვება, უგემრიელესი საკონდიტრო ნაწარმი და ფასდაკლება ასობით დასახელების პროდუქტზე თქვენს მოლოდინშია. გელოდებით 24 საათის განმავლობაში!
სექ
ნიკორა ტრეიდმა 25 მილიონი ლარის ობლიგაციები გამოუშვა
სუპერმარკეტების ქსელმა "ნიკორა ტრეიდმა“ 25 მილიონი ლარის ობლიგაციები გამოუშვა. ეს კომპანიის მიერ ლარში გამოშვებული პირველი საჯარო ობლიგაციაა. ობლიგაციების ემისია და საქართველოს საფონდო ბირჟაზე განთავსება "თიბისი ბანკის“ შვილობილმა საბროკერო კომპანია "თიბისი კაპიტალმა“ უზრუნველყო. აღნიშნული ტრანზაქცია 2018 წლის ამ პერიოდისათვის ყველაზე მსხვილი გარიგებაა ლარის ...
ლიბერთი ბანკის სოციალური ბარათის მფლობელები, ნიკორა სუპერმარკეტებში სპ...
“ლიბერთი ბანკის” სოციალური ბარათის ნებისმიერი მფლობელი, “ნიკორა სუპერმარკეტში“ 350-მდე სხვადასხვა დასახელების პროდუქტზე მუდმივ ფასდაკლებას მიიღებს. "ნიკორა სუპერმარკეტისა“ და "ლიბერთი ბანკის“ ერთობლივი პროექტის ფარგლებში, სპეციალური ფასებით სარგებლობა შეუძლია ნებისმიერ მომხარებელს, ლიბერთის სოციალური ბარათით გადახდისას, "ნიკორა სუპერმარკეტების&...

Компания Никора Трейд признана  лучшим работодателем  года
21 декабря в гостинице "Румс" состоялось мероприятие, организованное Министерством труда, здравоохранения и социальной защиты Грузии, на котором были названы  5 лучших компаний-работодателей страны 2018 года.
Специальный приз представителю Департамента HR компании вручил директор Агентства социального ...
Сеть Супермаркеты Никора стала обладателем  Национальной премии в обла...
Сеть "Супермаркеты Никора" стала обладателем Национальной премии в области бизнеса.
На этот раз мы одержали победу в следующих номинациях:
Бизнес на службе у народа;
Многообразие ассортимента и доступные цены;
На очередной XIX церемонии награждения наиболее успешных бизнес-компаний Грузии исполнительному директору "Супермаркеты Никора" Давиду Урушадзе были вручены&n...
Замени одноразовое на многоразовое и присоединяйся к кампании  по защи...
Замени одноразовое на многоразовое и присоединяйся вместе с нами к кампании  по защите окружающей среды.
Мы предлагаем нашим преданным покупателям практичные и удобные в употреблении пакеты  для многоразового использования.
Главная цель использования многоразовых пакетов -  это снижение вредного воздействия  на окружающую среду и здоровье людей.
Выявлены стипендиаты  компании Никора
Студенты третьего и четвертого курсов программы Технологий пищевых продуктов Аграрного Университета – Елена Джавахишвили, Елена Гамбарашвили, Мариам Гогелидзе и Гванца Курдадзе  стали стипендиатами компании "Никора“.
Награждение студентов состоялось на праздничном мероприятии, прошедшем в Аграрном Университете.
Мы поздравляем победителей и желаем им дальнейших успехов!
Компания Никора Трейд  включилась в информационную кампанию реформы те...
АО "Никора Трейд"  включилась в информационную кампанию реформы техинспектирования.
Сегодня в Министерстве экономики и устойчивого развития Грузии  был заключен меморандум о сотрудничестве, который подписали представители Министерства экономики и устойчивого развития, Торгово-промышленной палаты и 6 компаний.
"Мы благодарим всех, кто выразил готовность сотрудничать с...
В Тбилиси открылись 2 новых  супермаркета Никора
В Тбилиси, на ул. Алексидзе №13 и ул. Купрадзе №72  открылись два  новых торговых объекта "Супермаркет Никора“.
Всегда свежее мясо, овощи и фрукты, готовые продукты питания,  вкусные кондитерские изделия и скидки  на сотни наименований продукции - все это ожидает Вас  в новых супермаркетах.
Мы работаем для Вас круглосуточно!
Компания Никора Трейд выпустила облигации на 25 миллионов лари
Сеть супермаркетов "Никора Трейд" выпустила облигации на сумму 25 миллионов лари.
Это первые публичные облигации, выпущенные компанией в лари.
Эмиссию облигаций и их размещение на  Фондовой бирже Грузии осуществляет брокерская компания "ТиБиСи Капитал" - дочерняя компания "ТиБиСи Банка". На текущий период 2018 года эта транзакция является самой крупной сдел...
Владельцы социальной карты Либерти Банка  смогут  пользоваться специал...
Каждый владелец социальной карты "Либерти Банка" получит постоянные скидки  почти на 350 наименований продукции в сети "Супермаркет Никора".
В рамках совместного проекта "Супермаркета Никора" и "Либерти Банка" специальными ценами может пользоваться каждый потребитель при оплате социальной картой "Либерти Банка" любой покупки в сети "Су...