ნიკორა სუპერმარკეტი წინდამინდას კამპანიაში ჩაერთო
დაუნის სინდრომის საერთაშორისო დღესთან დაკავიშრებით, "ნიკორა სუპერმარკეტი“ #წინდამინდა-ს კამპანიაში ჩაერთო. შეიტანე შენი წვლილი დაუნის სინდრომის მქონე პირთა მხარდასაჭერად და შეიძინე ფერადი წინდები "ნიკორას“ სავაჭრო ობიექტებში. აღნიშნული კამპანია "გიგოს ფონდის“ დასახმარებლად იმართება. ფონდი საქართველოს დაუნის სინდრომის ასოციაციის დამფუძნებლის გიგო შიუკაშვილი...
2018
თბილისში კიდევ ერთი ნიკორა სუპერმარკეტი გაიხსნა
"ნიკორას“ ქსელი კვლავ აქტიურად ფართოვდება. ახალი სუპერმარკეტი ამჯერად თბილისში, გოგებაშვილის #44-ში გაიხსნა. ფილიალში უგემრიელესი საკონდიტრო ნაწარმი, მუდამ ახალი ხილ-ბოსტნეული, ხორც-პროდუქტების ფართო არჩევანი, ახალი ხორცი, ქართული და უცხოური წარმოების კვების პროდუქტების მრავალფეროვანი ასორტიმენტი და ყოველდღიური მოხმარების საოჯახო ნივთები დაგხვდებათ. გელოდებით 24 საათის განმავლო...
02
ქუთაისში ნიკორას ახალი სავაჭრო ობიექტი გაიხსნა
ქუთაისში "ნიკორა სუპერმარკეტის“ სავაჭრო ობიექტი გაიხსნა. ფილიალში უგემრიელესი საკონდიტრო ნაწარმი, მუდამ ახალი ხილ-ბოსტნეული, ხორც-პროდუქტების ფართო არჩევანი, ახალი ხორცი, ქართული და უცხოური წარმოების კვების პროდუქტების მრავალფეროვანი ასორტიმენტი და ყოველდღიური მოხმარების საოჯახო ნივთები დაგხვდებათ. "ნიკორა სუპერმარკეტი“ ქუთაისში, აღმაშენებლის #58ა-ში მდებარეობს გელოდ...
თებ
28
ბოგდანხმელინცკზე ნიკორას ახალი ფილიალი გაიხსნა
თბილისში "ნიკორა სუპერმარკეტის“ ახალი ფილიალი გაიხსნა. ჩვენთან პროდუქციის ფართო ასორტიმენტი, სააქციო ფასები, გამორჩეული გარემო და მაღალი ხარისხის მომსახურება დაგხვდებათ. ახალი სუპერმარკეტი ბოგდანხმელინცკის 48 კორპ. მიმდებარედ მდებარეობს.
23
დიღმის მასივში ნიკორას ახალი სუპერმარკეტი გაიხსნა
“ნიკორას“ მრავალრიცხოვან ქსელს, კიდევ ერთი სავაჭრო ობიექტი შეემატა. ახალი სუპერმარკეტი დიღმის მასივში, მე-3 კვ. მიქელაძის #9-ში გაიხსნა. აქ ხილ-ბოსტნეული, ხორცეული, თევზეული, უგემრიელესი მზა საკონდიტრო ნაწარმი და უამრავი ფასდაკლება დაგხვდებათ.
ნიკორა ტრეიდსა და განათლების სამინისტროს შორის თანამშრომლობის მემორანდ...
"ნიკორა ტრეიდსა" და საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტროს შორის თანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა. დოკუმენტს ხელი მინისტრის პირველმა მოადგილემ, ქეთევან ნატრიაშვილმა და "ნიკორა ტრეიდის“ კომპანიის აღმასრულებელმა დირექტორმა, დავით ურუშაძემ მოაწერეს. მემორანდუმით გაფორმებული თანამშრომლობა ითვალისწინებს მომსახურების სფეროში, კომპანიის ბაზაზე, სამუშაოზე დაფუძნებ...
05
ნიკორამ თბილისსა და გორში 2 ახალი სუპერმარკეტი გახსნა
"ნიკორას" ქსელი თბილისსა და რეგიონებში კვლავ აქტიურად ფართოვდება. გასულ კვირას, კომპანიამ 2 ახალი სავაჭრო ობიექტი გახსნა. სუპერმარკეტები დედაქალაქსა და გორში გაიხსნა.  თბილისში - წინამძღვრიშვილის #137-ში მდებარე სუპერმარკეტში მომხმარებელს ქართული და უცხოური წარმოების კვების პროდუქტების მრავალფეროვანი ასორტიმენტი და განახლებული ინტერიერი დახვდება. გორის სავაჭრო ობიექტში -...
იან
ვარკეთილში ნიკორას ახალი სუპერმარკეტი გაიხსნა
თბილისში "ნიკორა სუპერმარკეტის“ კიდევ ერთი სავაჭრო ობიექტი გაიხსნა. ახალი სუპერმარკეტი ვარკეთილში, კალაუბნის #8ა-ში მდებარეობს. აქ პროდუქციის ფართო ასორტიმენტი, სააქციო ფასები და მაღალი ხარისხის მომსახურება დაგხვდებათ.

Сеть Супермаркет Никора присоединилась к кампании “Циндаминда”
В связи с Всемирным днем людей с синдромом Дауна  сеть “Супермаркет Никора”  присоединилась  к кампании #Циндаминда. Внесите  свой вклад  в поддержку людей с синдромом Дауна  и приобретите разноцветные  носки в торговых объектах “Никора”. Эта кампания проводится для  оказания содействия “Фонду Гиго&rdqu...
В Тбилиси открылся еще один супермаркет Никора
Сеть “Никора” продолжает активно расширяться. На этот раз новый супермаркет открылся в Тбилиси, на улице Гогебашили № 44. Здесь Вы всегда найдете свежие овощи и фрукты, кондитерские изделья, широкий выбор мясопродуктов и свежее мясо, многообразный ассортимент продуктов питания  грузинских и иностранных производителей, а также различные товары повседневного спроса. Мы ждем Ва...
В Кутаиси открылся торговый объект Никора Супермаркет
В Кутаиси открылся  торговый объект Никора Супермаркет. В филиале Вам предложат вкуснейшие кондитерские изделья,  всегда свежие фрукты и овощи, широкий выбор мясопродуктов,  свежее мясо, многообразный ассортимент пищевых продуктов грузинского иностранного производства, а также товары повседневного проса. “Никора Супермаркет” расположен в Кутаиси, на ул. Агмашенебел...
На улице Богдана Хмельницкого открылся новый филиал Никора
В Тбилиси открылся новый филиал “Никора Супермаркет”. У нас Вас ждет широкий ассортимент продукции, акционные цены, комфортная  обстановка и высококачественное обслуживание. Новый супермаркет расположен на улице Богдана Хмельницкого, рядом с корпусом № 48.
В Дигомском массиве открылся новый супермаркет Никора
К многочисленной сети “Никора” добавился еще один торговый объект. Новый супермаркет открылся в Дигомском массиве, в  III квартале, на ул. Микеладзе № 9. Здесь Вам предложат широкий выбор фруктов, овощей, мясных и рыбных продуктов, вкуснейших кондитерских изделий и предоставят самые разнообразные скидки.
Заключение Меморандума о сотрудничестве между “Никора Трейд” и Министе...
Между “Никора Трейд” и Министерством образования  и науки Грузии заключен  Меморандум о сотрудничестве. Документ подписали  первый заместитель министра Кетеван Натриашвили и  исполнительный директор компании “Никора Трейд” Давид Урушадзе. Сотрудничество по Меморандуму  предусматривает  реализацию   программ  основанного на ...
НИКОРА ОТКРЫЛ 2 НОВЫХ СУПЕРМАРКЕТА В ТБИЛИСИ И ГОРИ
Торговая сеть "Никора" в Тбилиси и регионах продолжает активно расширяться. На прошлой неделе компания открыла два новых торговых объекта – в Тбилиси и Гори. В тбилисских супермаркетах – на ул. Цинамдзгвришвили #137 потребители имеют возможность приобрести пищевую продукцию грузинских и иностранных производителей в самом широком ассортименте. А в торговом объект...
В Варкетили открылся новый супермаркет Никора
В Тбилиси открылся еще один новый торговый объект "Супермаркета Никора". Новый супермаркет, Расположено в Варкетили на ул. Калаубани #8. Здесь Вас ждет высококачественное обслуживание, интересные акции и широкий ассортимент продукции.