ნიკორას ხორცპროდუქტებისა და თევზეულის საწარმოებმა „დარგის ლიდერის“ ტიტ...
ნაციონალური ბიზნეს-რეიტინგების კავშირის ჩატარებული კვლევის თანახმად, სს "ნიკორას" ხორცპროდუქტებისა და თევზეულის საწარმოებმა "დარგის ლიდერის" ტიტულები მიიღეს. "ნიკორას" ხორცპროდუქტების წარმოებამ საქართველოს ტოპ-15 საწარმოს შორის პირველი ადგილი დაიკავა. "ოკეანეს" თევზეულის საწარმო კი თბილისის მასშტაბით ყველაზე მსხვილ წარმოებად დასახელდა. შედეგების დათვლა ს...
27
2015
ნიკორას ქსელს კიდევ ორი ახალი სუპერმარკეტი შეემატა
"ნიკორას" სუპერმარკეტების ქსელის გაფართოების პროცესი კვლავ გრძელდება. თბილისში, ვაკე-საბურთალოს რაიონში, კერძოდ, ი.ჭავჭავაძის გამზ. #75/124 - ში, კომპანიამ ახალი სუპერმარკეტი გახსნა. განახლებული სავაჭრო ობიექტი ამოქმედდა ბათუმშიც - გორგილაძის 57/59 ნომერში.  ახალი სუპერმარკეტები ხარისხიანი პროდუქციის დიდ არჩევანს, კომფორტულ გარემოს და მომსახურების მაღალ ხარისხს სთავაზობენ მომხმარ...
23
ნიკორას სუპერმარკეტების ქსელმა კი ბატონოს სავაჭრო ობიექტების რებრენდინ...
13 მაისს, "ნიკორას" ახალი სუპერმარკეტი ისნის რაიონში - "კი ბატონოს" მაღაზიის ადგილას გაიხსნა. ობიექტი ქეთევან დედოფლის გამზირზე - 90 ნომერში მდებარეობს და მასში ქართული და უცხოური წარმოების კვების პროდუქტების მრავალფეროვანი სპექტრია წარმოდგენილი. ახლა უკვე „ნიკორას“ ბრენდის ქვეშ მოქმედ სუპერმარკეტში ჰიგიენის საშუალებებისა და ყოველდღიური მოხმარების საოჯახო ნივთების შ...
14
ნიკორას ხორცპროდუქტების წარმოება და სუპერმარკეტების ქსელი ოქროს ბრენდი...
საქართველოსა და საერთაშორისო სავაჭრო პალატის, კომპანია Global Idea-სა და გაზეთ The FINANCIAL -ის წარმომადგენელთა მიერ გამოკითხულ ექსპერტთა ხმათა დათვლის შედეგად, "ნიკორა" 2 უმნიშვნელოვანესი ტიტულის მფლობელი გახდა. კომპანიამ "ოქროს ბრენდი 2014"-ის სტატუსი ხორცპროდუქტების წარმოებისა და სუპერმარკეტების კატეგორიაში აიღო. გამარჯვებულების გამოვლენა მათი ცნობადობის, პოპულარობის, წა...
ნიკორამ გამწვანების აქციაში მიიღო მონაწილეობა
სს "ნიკორა" პრემიერ-მინისტრის ინიციატივას შეუერთდა. კომპანიის თანამშრომლებმა, "მწვანე მომავლის" პროექტის ფარგლებში, ქალაქ მცხეთში, წმიდა დემეტრეს ტაძრის მიმდებარე ტერიტორიაზე, უნიკალური ჯიშის წიწვოვანი ხეები დარგეს. აქცია, 25 აპრილს, გარემოსა და ბუნებრივი რესურსების დაცვის სამინისტროს ორგანიზებით გაიმართა. "ნიკორას" თანამშრომლებთან ერთად, სახელმწიფო ტყის ფონდის ტერიტო...
ნიკორას ქსელს ორი ახალი სუპერმარკეტი შეემატა
"ნიკორას" სუპერმარკეტების ქსელის გაფართოების პროცესი კვლავ გრძელდება. თბილისში, საბურთალოს რაიონში კომპანიამ ორი ახალი სავაჭრო ობიექტი გახსნა. იპოდრომის მიმდებარე ტერიტორიაზე - კარტოზიას 8 ნომერში არსებული სუპერმარკეტი უკვე რამდენიმე დღეა ემსახურება მომხმარებელს, გუშინ კი ახალი ობიექტი სპორტის სასახლესთან - ალექსიძის 12 ნომერში ამოქმედდა. "ნიკორა" ქართულ ბაზარზე ყველაზე მრავ...
25
სმარტფონებისა და პლანშეტების მომხმარებლებს ნიკორა სუპერმარკეტი სპეციალ...
"ნიკორას" სუპერმარკეტების ქსელი Android-ისა და iOS-ის ოპერაციულ სისტემებზე მომუშავე სმარტფონებისა და პლანშეტური კომპიუტერების მფლობელებს ახალ მომსახურებას სთავაზობს. აპლიკაცია, რომელიც რამდენიმე დღის წინ გაეშვა მსურველებს საშუალებას აძლევს ტელეფონებისა და პლანშეტების მეშვეობით მუდმივად მიიღონ განახლებადი ინფორმაცია კომპანიის სავაჭრო ობიექტებში მიმდინარე ფასდაკლებებისა და აქციების შესახე...
დედაქალაქში ნიკორას 2 ახალი სუპერმარკეტი გაიხსნა
"ნიკორას" ქსელს ორი სავაჭრო ობიექტი შეემატა. კომპანიამ ახალი სუპერმარკეტები მუხიანსა და  ნუცუბიძის ქუჩაზე გახსნა.  მუხიანის მე-2 მ/რ-ში, 22-ე კორპუსის მიმდებარედ არსებული ობიექტი მომხმარებლებს უკვე რამდენიმე დღეა ემსახურება, ნუცუბიძის 129 ნომერში კი "ნიკორას" ახალი სუპერმარკეტი, 24 თებერვალს გაიხსნა. სუპერმარკეტები, კომპანიის სხვა ობიექტების მსგავსად, პროდუქციის...

Nikoras Meat Products and Fish line Claimed the Titles of Sector Leade...
According to the survey conducted by the Union of National Business Ratings, JSC "Nikora’s" meat products and fish line claimed the titles of "Sector Leader". "Nikora’s" meat products line ranked first among Top 15 Georgian enterprises. The fish enterprise "Okeane" was named the largest enterprise within Tbilisi.
The results were summed up acc...
Nikoras Another Two New Supermarkets Opened
"Nikora" keeps on expanding its chain of supermarkets. The Company opened a new supermarket in Vake-Saburtalo district, at I. Chavchavadze Avenue, #75/124. The renewed store was put into service in Batumi, at Gorgiladze #57/59.
The new supermarkets offer its consumers a wide range of high quality products, a comfortable milieu and the high quality of services. Except for "Nikora&...
The Chain of Nikora Supermarkets Launched Rebranding of Ki Batono Stor...
On May 13, "Nikora’s" new supermarket was opened in Isani district, in lieu of "Ki Batono" store, located at Ketevan Tsamebuli, #90, offering a wide range of the Georgian and foreign foodstuffs. Now, hygienic and household items are available at the supermarket under the brand of "Nikora".
We would remind you that the chain of "Nikora" supermarket p...
Nikoras Line of the Meat Production and the Chain of Supermarkets Clai...
As a result of the poll of experts interviewed by the Georgian and International Chamber of Commerce, Global Idea and the newspaper "The FINANCIAL", "Nikora" claimed two very important titles. "Nikora" received the status of "Golden Brand 2014" in the category of the meat production and the chain of supermarkets.
The winners were selected under the follow...
Nikora Participated in a Greenery Planting Campaign
JSC "Nikora" joined the initiave of the Prime Minister of Georgia. In the framework of the project "Green Future", the employees of the company planted coniferous trees of unique race in the City of Mtskheta, on the territory adjacent to St. Demetre Cathedral. The event, organized by the Ministry of Environment and Natural Resources Protection of Georgia, was held on April 25. ...
Two New Supermarkets Added to Nikoras Chain
The expansion process of the chain of "Nikora" supermarkets goes on. The Company opened two new stores in Tbilisi, Saburtalo district. The supermarket located at Kartozia Street, #8 has already been available for the consumers for several days and yesterday, the new store was opened at Aleqsidze Street, #12.
"Nikora" is the largest chain in the Georgian market. The Company o...
Nikora has Developed a Special Application for the Users of Smartphone...
The chain of "Nikora" supermarkets has developed a new service for the users of devices operating on the systems of Android and iOS. The application that was launched a few days ago allows users to constantly get updated information via phones and tablets on the current discounts and promotions in supermarkets, and through the application one can learn interesting recipes and, if n...
Nikoras Two New Supermarkets Opened in Tbilisi
Another two supermarkets in Mukhiani and Nutsubidze Street were added to "Nikora’s" chain stores.
The supermarket in the second micro-district of Mukhiani, building #22 has served the consumers for several days, the supermarket located at the address Nutsubidze Street, #129 was opened on February 24.