ნიკორა ტრეიდსა და ლუკოილ ჯორჯიას შორის ურთიერთ-თანამშრომლობის მემორანდ...
“მოხარულები ვართ, რომ მომხმარებლებს ექსპრეს ფილიალების ფორმატს უკვე „ლუკოილი“-ს სადგურებზეც შევთავაზებთ. ეს იქნება ევროპულ სტანადრტებზე მორგებული, მომხმარებლის სურვილების მაქსიმალური გათვალისწინებით შერჩეული ასორტიმენტის ფილიალები, სადაც განთავსებული იქნება მცირ...
ნიკორა Forbes Georgia-ს 100 უმსხვილესი კომპანიის სიაში - როგორ გახდა კ...
100-მა უმსხვილესმა ბიზნესმა, რომელიც საქართველოში ოპერირებს, 2017 წელს ჯამში 17,5 მილიარდი ლარის ოდენობით შემოსავალი მიიღო; ამ მაჩვენებელში ყველაზე მნიშვნელოვანი ის არის, რომ აღნიშნულ შემოსავალ&s...
კომპანია ნიკორა სტუდენტებზე ზრუნვას აგრძელებს
თავისუფალ უნივერსიტეტთან გაფორმებული მემორანდუმის თანახმად, “ნიკორა“აგრარული უნივერსიტეტის კვების პროდუქტების ტექნოლოგიების 4 წარმატებულ სტუდენტს ყოველთვიურ სტიპენდი&sh...
სს ნიკორა ტრეიდმა 2 000 000 ცალი ჩვეულებრივი აქცია წარმატებით განათავს...
სს "ნიკორა ტრეიდმა“, 2017 წლის 1 ივლისიდან 2019 წლის 31 მარტამდე, წარმატებით განახორციელა 2.000.000 ცალი ჩვეულებრივი აქციის საჯარო განთავსება.
სს "ნიკორა ტრეიდი“ სს "ნიკორას“ შვილობილი კომპანიაა, რომელიც ქვეყნის ერთ-ერთი ყველაზე წარმატებული და მრავალრიცხოვანი სუპერმარკეტების ქსელის მფლობელია.
სს "ნიკორა ტრეიდი“ აგრძელებს სწრაფ და დინამიურ განვითარე...
ნიკორას განცხადება
სს “ნიკორა“ განცხადებას ავრცელებს, სადაც აღნიშნულია, რომ კომპანიას, რომელშიც ვადაგასული ხორცი აღმოაჩინეს, მათთან კავშირი არ აქვს.
სურსათის ეროვნული სააგენტოს მიერ გავრცელებული ინფორმაციით, ხორცის საბითუმო სარეალიზაციო ობიექტებში დარღვევები გამოავლინდა. აღნიშნულ ინფორმაციაში ნახსენებია შპს “ნიკორა“, საიდანაც ამოღებულია 240 კგ-ზე მეტი ვადაგასული ხორცი.

Nikora Trade signs a memorandum of cooperation with Lukoil
“We are delighted to offer customers convenience stores at Lukoil gas stations as well. Stores will be in compliance with European Standands and the assortment offered will be optimized to cater clients needs. Small-sized cafeterias will also be introduced. We plan to have interesting ongoing promotions to ...
Forbes Georgia lists Nikora among 100 largest companies – How did Niko...
100 largest businesses that operate in Georgia, received 17,5 billion GEL in revenue for 2017. It is noteworthy that these figures do not include the financial sector’s share. Official data was prepared by Forbes Georgia in collaboration with international audit firm Grant Thornton. Data was published several days ago.
Companies that make up the list operate in different sectors such as e...
Company Nikora continues student support
According to the memorandum signed with Free University, "Nikora" provides a monthly grant to four most successful undergraduates from Agricultural University Food Processing Technology program. Memorandum of Cooperation was signed in 2018, and like last year, in 2019 "Nikora" continues to finance top four students. It is worth noting that the same students from last year were ...
JSC Nikora Trade Successfully Distributed 2 000 000 General Shares
JSC "Nikora Trade", from July 1, 2017 to March 31, 2011, successfully carried out public placement of 2.000,000 general shares.
JSC "Nikora Trade" is a subsidiary of JSC Nikora, which is the owner of one of the country's most successful and numerous supermarket chains.
JSC "Nikora Trade" continues its rapid and dynamic development. It is the result of the ...
Nikora's Statement
JSC "Nikora" released a statement saying that the company in which the expired meat was found has no connection with them.
According to the information released by the National Food Agency, violations were found in meat wholesale sales facilities. LTD “Nikora” was mentioned in the information, from which over 240 kg expired meat was removed.